c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 10 luty 2009

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, pełniący rolę instytucji wdrażającej w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, zaprasza beneficjentów i potencjalnych beneficjentów priorytetu I Programu na szkolenie pt. "Gospodarka wodno-ściekowa. Procedury wyznaczania sieci kanalizacyjnych w ramach aglomeracji". 

 
Szkolenie odbędzie się w dniach 18-19 lutego 2009 r. w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnik pokrywa koszty dojazdu i zakwaterowania we własnym zakresie. Istnieje możliwość wstępnej rezerwacji miejsc noclegowych za pośrednictwem organizatora.

Regionalne Centrum Projektów Środowiskowych WFOŚiGW w Olsztynie uprzejmie zaprasza beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (oś priorytetowa I - Gospodarka wodno-ściekowa) do uczestnictwa w szkoleniu pt.: "Gospodarka wodno-ściekowa. Procedury wyznaczania sieci kanalizacyjnych w ramach aglomeracji". Przedmiotową tematykę zaprezentują i omówią specjaliści: prof. dr hab. inż. Mirosław Krzemieniewski oraz dr inż. Jarosław Pesta. Szkolenie jest organizowane przy współpracy z Przedsiębiorstwem Usługowo-Budowlanym "INSPEC" Sp. z o. o. w Olsztynie. 

Szkolenie odbędzie się w dniach 18-19.02.2009 r. w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie współfinansowane jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. W ramach szkolenia zapewnione będą materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, wyżywienie (przerwy kawowe, obiady i kolacja). 

Beneficjent pokrywa koszty dojazdu oraz ma możliwość skorzystania z noclegu 18/19.02.2009 r. Istnieje możliwość wstępnej rezerwacji miejsc noclegowych w w/w terminie za pośrednictwem Firmy INSPEC Sp. z o.o. poprzez zaznaczenie takiej opcji na Karcie Zgłoszeniowej. 

Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, Regionalne Centrum zastrzega sobie prawo do weryfikacji listy. Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną poinformowane drogą e-mailową w terminie do 13.02.2009 r. Szkolenie kierowane jest głównie do osób praktycznie zajmujących się przygotowaniem projektów do realizacji. 

Wypełnione karty zgłoszeniowe należy przesłać faksem na numer: (0-89) 522-02-25; bądź zeskanowane na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09.02.2009 (poniedziałek) do godz.15.00. 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Pani Joanny Czyżewskiej tel. (0-89) 522-02-24, fax. (089) 522-02-25. 

Do pobrania:
Agenda 
Formularz zgłoszeniowy
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 21 czerwiec 2012