c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 09 październik 2014
Zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowanym po pierwszej turze uwag projektem Wytycznych Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie sprawozdawczości Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013. Dokument wraz z załącznikiem dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.LINK: http://www.mir.gov.pl/fundusze/wytyczne_mrr/konsultacje/szczegolowe/pois/Strony/pois.aspx

Uwagi do projektu Wytycznych należy zgłaszać w terminie do 10 października 2014 r. przesyłając je bezpośrednio na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Polecamy również Państwa uwadze Projekt Wytycznych do przechowywania i udostępniania dokumentów w ramach POIiŚ 2007-2013. Uwagi do Wytycznych należy zgłaszać w terminie do 17 października 2014 r. przesyłając je w formularzu zgłaszania uwag na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Dokument wraz z formularzem dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju pod ww. adresem.


źródło: www.mos.gov.pl
 
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 09 październik 2014