c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 21 wrzesień 2013
Jakie formy wsparcia finansowego oferują fundusze EOG i norweskie? Jak otrzymać dofinansowanie na realizację projektów prośrodowiskowych? Co udało się osiągnąć i jakie będą efekty dotychczas rozpoczętych przedsięwzięć? Między innymi na te pytania będziemy odpowiadać podczas konferencji Razem dla Środowiska – fundusze EOG i norweskie w Polsce, która odbędzie się 8 października 2013 r. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2013 w Poznaniu.

Celem konferencji jest podsumowanie dotychczasowych działań oraz wymiana doświadczeń pomiędzy beneficjentami a instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie funduszy EOG i norweskich. Do udziału w konferencji zaproszeni zostali przedstawiciele Darczyńców oraz Partnerów z poprzedniej i obecnej perspektywy finansowej.
 
Konferencja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych finansowaniem z funduszy EOG i norweskich, projektów z zakresu różnorodności biologicznej i działań na rzecz ekosystemów, monitoringu środowiska, efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii.

Udział w konferencji należy zgłosić na stronie www.mos.gov.pl/eog poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wypełniony formularz prosimy odesłać do 2 października 2012 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub faksem, pod nr 22 837 85 43. Wraz z potwierdzeniem rezerwacji otrzymają Państwo elektroniczną kartę wstępu na konferencję, którą należy wydrukować i zabrać ze sobą 8 października br.
Informacje związane z konferencją udzielane są telefonicznie pod numerem - 22 691 93 27.

***
Zapraszamy także do odwiedzenia stoiska Ministerstwa Środowiska – pawilon 5, stoisko 22.
 
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 21 wrzesień 2013