c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 05 listopad 2009
W dniach od 7 do 8 grudnia 2009 r. w Krakowie, pod patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska, Pana Stanisława Gawłowskiego, odbędzie się II międzynarodowa konferencja beneficjentów PO Infrastruktura i Środowisko w sektorze środowiska pn. „Dbając o zieloną przyszłość – fundusze UE w sektorze środowiska”. 

Konferencja ma na celu omówienie obecnego stanu wdrażania projektów, wymianę doświadczeń pomiędzy beneficjentami, a także prezentację Państwa osiągnięć związanych z realizacją projektów. W konferencji, na zaproszenie ministerstwa, wezmą udział przedstawiciele wszystkich instytucji zaangażowanych we wdrażanie projektów w ramach programu, w tym również przedstawiciele Komisji Europejskiej, a także beneficjenci z innych krajów członkowskich. W drugim dniu konferencji zostanie zaprezentowany podręcznik do wdrażania projektów infrastrukturalnych w sektorze środowiska.

 
W związku w powyższym, zapraszamy do wzięcia udziału ww. wydarzeniu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 listopada 2009r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . O udział w konferencji mogą ubiegać się jedynie beneficjenci projektów, dla których podpisano już umowę o dofinansowanie. W przypadku zakwalifikowania się do udziału w konferencji otrzymacie Państwo potwierdzenie w formie mailowej najpóźniej do dnia 16 listopada 2009r.
 
W ramach konferencji Ministerstwo Środowiska zapewnia wyżywienie, natomiast koszty dojazdu oraz zakwaterowania są pokrywane przez uczestników. Ze swojej strony organizatorzy zapewniają pomoc w znalezieniu niedrogich noclegów w pobliżu miejsca konferencji.
 
Jednocześnie zachęcamy Państwa do zgłaszania się z prezentacjami dotyczącymi realizowanych przez Państwa projektów. Na prezentację każdego z projektów przewidziano 15 minut. Informację odnośnie chęci zaprezentowania swojego projektu prosimy zamieścić w zgłoszeniu mailowym.
 
Ministerstwo Środowiska zastrzega sobie wybór osób zakwalifikowanych do wzięcia udziału w konferencji. Szczegółowa agenda spotkania zostanie wysłana do osób zakwalifikowanych do końca listopada br.
 
Serdecznie zapraszamy!

 

Adresy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
 

Formularz zgłoszeniowy - pobierz

AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 12 czerwiec 2012