c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 10 wrzesień 2019
Związek Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego zaangażuje się w realizację Programu Czyste Powietrze i przyjmie wnioski o dofinansowanie od mieszkańców gmin, wchodzących w skład Związku. To duże udogodnienie dla osób z Drawska Pomorskiego, Łobza, Węgorzyna czy Dobrej. We wtorek, 10 września, WFOŚiGW w Szczecinie zawarł ze Związkiem porozumienie dotyczące wdrażania Programu

Dokument podpisali: Paweł Mirowski - Prezes Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie i Michał Hypki - Przewodniczący ZMiGPD oraz Arkadiusz Czerwiński – Członek Zarządu. Zadaniem Funduszu będzie przeszkolenie pracowników Związku z obsługi Programu oraz zapewnienie dostępu do Portalu Beneficjenta, umożliwiającego złożenie wniosku w wersji elektronicznej. Z kolei Związek przyjmie dokumenty od beneficjentów, dokona ich weryfikacji i przekaże do WFOŚiGW w Szczecinie.

Związek Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego tworzą gminy: Złocieniec, Drawsko Pomorskie, Łobez, Resko, Wierzchowo, Węgorzyno, Kalisz Pomorski, Czaplinek, Radowo Małe oraz Dobra.
 
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 10 wrzesień 2019