c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 08 kwiecień 2019
„Energetyka dla gospodarki – gospodarka dla energetyki” – to hasło VII edycji Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2019, które w dniach 8-9 kwietnia odbyło się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Wzięli w niej udział przedstawiciele najważniejszych instytucji odpowiadających za bezpieczeństwo energetyczne i gospodarcze Polski, ekonomiści oraz reprezentanci świata nauki i biznesu

W Szczycie uczestniczyli między innymi Ministrowie: Środowiska – Henryk Kowalczyk oraz Energii – Krzysztof Tchórzewski. Wśród uczestników byl również Paweł Mirowski – Przewodniczący Konwentu Prezesów WFOŚiGW i Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

W programie znalazła się m.in. sesja plenarna „Polska polityka energetyczna – priorytety unijne vs polskie cele strategiczne”, debata „Współpraca energetyczna państw basenu Morza Bałtyckiego” oraz liczne sesje panelowe.

Na miejscu można było uzyskać kompleksowe informacje na temat poprawy jakości powietrza i efektywności energetycznej, prezentowane przez Doradców Energetycznych z całej Polski, w tym czworga Doradców WFOŚiGW w Szczecinie.

Fot. WFOŚiGW we Wrocławiu.
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 18 kwiecień 2019