c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 12 luty 2019
WFOŚiGW w Szczecinie wprowadza kolejne udogodnienia dla miłośników dwóch kółek. Osoby, które składają wnioski o dofinansowanie w szczecińskim biurze Funduszu, przy ulicy Solskiego 3, mogą już korzystać z pięciu nowych stojaków rowerowych

Stojaki pozwalają na bezpieczne przypięcie jednośladu za ramę blokadą typu U-Lock. Przy wyższej temperaturze z pewnością będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.

WFOŚiGW w Szczecinie konsekwentnie promuje wybieranie roweru jako codziennego środka transportu do pracy. Fundusz – zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej z 14 stycznia 2019 roku – wprowadził dodatek w wysokości 3 złotych netto dziennie dla pracowników biur w Szczecinie, Koszalinie i Szczecinku, którzy przyjadą do pracy rowerem. W ten sposób WFOŚiGW w Szczecinie chce zadbać o kondycję i wydajność pracowników, a także ograniczyć nieobecności w pracy. W przedsiębiorstwach, które wprowadziły dodatki za dojazdy do pracy na rowerze zauważalny jest fakt, że pracownicy są zdrowsi, bardziej zadowoleni, a co za tym idzie – bardziej efektywni i odporni na zmęczenie oraz stres.

Bardzo ważna jest też troska o środowisko – każdy pracownik na rowerze to jeden samochód mniej na ulicach, a jednocześnie – ograniczenie emisji zanieczyszczeń, czyli w konsekwencji – czystsze powietrze, którym oddychamy.

AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 12 luty 2019