c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 23 styczeń 2019
Konkursy, koncerty, pokazy psów myśliwskich i prezentacje najpiękniejszych zakątków naszego regionu – znalazły się w programie Zachodniopomorskich Dni Kultury Łowieckiej, które już w najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się w szczecińskiej Netto Arenie. Nie zabraknie punktu informacyjnego WFOŚiGW w Szczecinie na temat Programu Czyste Powietrze oraz ekologicznych gier i zabaw dla całych rodzin

Na stoisku Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie będzie można wziąć udział w konkursach i zabawach dotyczących ochrony środowiska, cennych i zagrożonych gatunków zwierząt czy polskich parków narodowych. Będzie również można uzyskać kompleksowe informacje na temat Programu Czyste Powietrze, który umożliwia uzyskanie atrakcyjnego dofinansowania na wymianę źródła ciepła i termomodernizację domu jednorodzinnego. Na stoisko WFOŚiGW w Szczecinie zapraszamy w sobotę i niedzielę.

Dni Kultury Łowieckiej zostały dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Równolegle z ZDKŁ będą odbywać się Targi Łowiectwa i Strzelectwa oraz Targi Turystyki i Rekreacji.

ZKDŁ – plakat

ZKDŁ – program
 
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 28 styczeń 2019