c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 26 czerwiec 2018
Spotkania, debaty i panele dyskusyjne - znalazły się w programie V Bałtyckiego Forum Ekologicznego. Wydarzenie zorganizowane przez Fundację Pro Terra odbyło się w dniach 20-22 czerwca w Kołobrzegu

Tematem przewodnim tegorocznej edycji była Innowacyjna Europa w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego. Po raz pierwszy Forum organizowała Fundacja Pro Terra, która propagowanie gospodarki o obiegu zamkniętym ma wpisane w swój status. Podczas uroczystej Gali zostały wręczone Zielone Certyfikaty oraz nagrody dla liderów branży.

Bałtyckie Forum Ekologiczne jest wydarzeniem o randze międzynarodowej z prelegentami reprezentującymi ponad 10 krajów. Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele Ministerstwa Transportu, Budownictwa oraz Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie czy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Panel związany z klastrami energii poprowadził Wojciech Butrym - Doradca Energetyczny WFOŚiGW w Szczecinie.

Fot. Fundacja Pro Terra.
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 27 czerwiec 2018