c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 08 maj 2018
Skorzystaj z fachowego wsparcia Doradców Energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Już w najbliższy piątek – 11 maja – będzie można wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach w Szczecinie i Koszalinie, które odbędą się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się jak zrealizować swoją nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję – między innymi w zakresie termomodernizacji, wymiany źródeł ciepła czy montażu instalacji odnawialnych źródeł energii.

Nasze doradztwo kierujemy właśnie do Ciebie! Nie ma znaczenia, czy:
•    planujesz inwestycje na własne potrzeby
•    jesteś przedsiębiorcą
•    reprezentujesz sektor publiczny
•    jesteś przedstawicielem sektora mieszkaniowego.

Przyjdź, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Punkty konsultacyjne:
•    Szczecin – Punkt Obsługi Osób Fizycznych – ul. Partyzantów 3/3
•    Koszalin – Punkt Obsługi Osób Fizycznych – ul. Matejki 1

Na Dni Otwarte Funduszy Europejskich WFOŚiGW zaprasza 11 maja 2018r. w godzinach od 9:00 do 13:00.

Informacje o projekcie:
„Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Partnerów (w tym Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie) w 15 regionach na terenie całego kraju. Projekt Doradztwa Energetycznego działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy będą Cię wspierać, doradzając nieodpłatnie w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Pozostałe szczegóły na temat Dni Otwartych Funduszy Europejskich można znaleźć pod adresem: https://dniotwarte.eu/
 
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 14 maj 2018