c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 25 kwiecień 2018
Już w najbliższy weekend na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach po raz pierwszy odbędzie się Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska. W programie między innymi seminarium pszczelarskie i Ekostrefa. Partnerem Ekologicznym Wystawy jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie

Na miejscu będzie można poznać nowoczesne rozwiązania ułatwiające pielęgnację roślin, drzew i krzewów oraz nowinki technologiczne pomagające utrzymać tereny zieleni. WFOŚiGW w Szczecinie serdecznie zaprasza na sobotnie seminarium pszczelarskie oraz do naszego stoiska w Ekostrefie. Pracownicy Funduszu będą informować o możliwościach pozyskania dofinansowania na projekty dotyczące ochrony środowiska. Zaproszą też uczestników wystawy do udziału w konkursach ekologicznych.

Ponadto specjaliści z ZODR w Barzkowicach będą udzielać bezpłatnych porad z dziedziny pielęgnacji i uprawy roślin oraz działań ekologicznych. Będą stoiska ogrodnicze i handlowe, wystawa sprzętu ogrodniczego oraz konkursy promujące produkty żywnościowe na bazie miodu, zabawy plastyczne, wystawy rękodzieła. Pszczelarze zaprezentują bogatą ofertę miodów odmianowych i akcesoria pszczelarskie.

Plakat – I Wiosenna Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska
Program – I Wiosenna Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska
Plakat – seminarium pszczelarskie
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 30 kwiecień 2018