c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 24 kwiecień 2018
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 21 i 22 kwietnia - podczas Targów Budownictwa Dom i Ogród w koszalińskiej hali Gwardii informował o możliwościach pozyskania dofinansowania m.in. na wymianę źródeł ciepła na ekologiczne, montaż instalacji OZE czy prace termomodernizacyjne

Na targach swoją ofertę firmy budowlane, sklepy meblowe, salony łazienek czy deweloperzy. Były też stoiska spółek miejskich oraz szkół i uczelni. Podczas otwarciazostały wręczone nagrody dla firm, które działają na rzecz ochrony środowiska. Nagrodę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie w tym roku otrzymała firma SUNTHERM Mariusz Markanycz za szeroką gamę produktów fotowoltaicznych i pomp ciepła oraz wysokiej jakości usługi wykonawcze.

Na stoisku WFOŚiGW w Szczecinie zainteresowani mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości dofinansowania działań na rzecz ograniczenia niskiej emisji. Dużym zainteresowaniem cieszył się Program pożyczek dla osób fizycznych, który pozwala sfinansować między innymi usuwanie azbestu, kompleksową termomodenizację budynku czy wymianę źródła ciepła. Podczas targów odbyło się seminarium pt. „Domy i Ludzie”, którego wiodącym tematem była energooszczędność w budownictwie.

AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 24 kwiecień 2018