c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 16 kwiecień 2018
Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie - Radosław Grzegorczyk oraz Rafał Zając - Prezydent Stargardu serdecznie zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne na temat możliwości uzyskania dofinansowania na inwestycje związane z poprawą jakości powietrza
Data: 19 kwietnia 2018r.
11:30 - spotkanie dla przedsiębiorców i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego
15:00 - spotkanie dla mieszkańców
Miejsce: Stargardzkie Centrum Kultury, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105 w Stargardzie
Zgłoszenia: mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Podczas spotkania mieszkańcom Stargardu zostanie przedstawiona oferta finansowa Narodowego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie w zakresie między innymi wymiany źródeł ciepła, termomodernizacji i odnawialnych źródeł energii, a także możliwości działania w ramach klastrów energetycznych. Na miejscu będzie można skorzystać z konsultacji merytorycznych Doradców Energetycznych WFOŚiGW w Szczecinie, którzy udzielają fachowego wsparcia dotyczącego efektywności energetycznej i OZE w ramach ogólnopolskiego Projektu Doradztwa Energetycznego.

Zapraszamy do udziału!
 
AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 19 kwiecień 2018