c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 10 luty 2020
Informujemy, że Rada Nadzorcza WFOŚIGW w Szczecinie podjęła decyzję o uruchomieniu kolejnej edycji programu pożyczek dla osób fizycznych na realizację inwestycji z zakresu ochrony powietrza, wód i gleby. Nabór wniosków w Programie ma charakter ciągły i trwa od 7 stycznia 2020 r. do 31 marca 2020 r. lub do wyczerpania środków. Fundusz zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia naboru

Czytaj więcej: Trwa nabór wniosków w ramach Programu pożyczek dla osób fizycznych

Opublikowano: 17 wrzesień 2019
Informujemy, że Rada Nadzorcza WFOŚIGW w Szczecinie podjęła decyzję o uruchomieniu kolejnej edycji programu pożyczek dla osób fizycznych na realizację inwestycji z zakresu ochrony powietrza, wód i gleby

Czytaj więcej: Trzy miliony złotych na inwestycje proekologiczne w ramach Programu pożyczek dla osób fizycznych

Opublikowano: 16 październik 2018
Szanowni Państwo,
informujemy, że Rada Nadzorcza WFOŚIGW w Szczecinie podjęła decyzję o uruchomieniu kolejnej edycji programu pożyczek dla osób fizycznych na realizację inwestycji z zakresu ochrony powietrza, wód i gleby. 
Alokacja środków w programie wynosi 10 mln zł. O środki mogą aplikować mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego którzy spełniają warunki regulaminu oraz nie kwalifikują się do Programu „Czyste Powietrze”.

Czytaj więcej: Kolejna edycja programu pożyczek dla osób fizycznych na realizację inwestycji z zakresu ochrony...

Opublikowano: 12 styczeń 2018

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z uwagi na to, iż deklarowana wartość wniosków o dofinansowanie określona przez zarejestrowanych w systemie rezerwacji wizyt użytkowników, przekracza alokację programu pożyczek dla osób fizycznych na realizacje inwestycji z zakresu ochrony powietrza, wód i gleby, WFOŚiGW w Szczecinie z dniem 12 stycznia 2018 r. wstrzymuje możliwość rezerwacji wizyt na złożenie wniosku o dofinansowanie w trwającym naborze.

Czytaj więcej: Informacja o wstrzymaniu możliwości rezerwacji wizyt na złożenie wniosku o dofinansowanie w...

Opublikowano: 24 listopad 2017

Szanowni Państwo,
informujemy, że nabór wniosków o dofinansowanie w ramach II edycja programu pożyczek dla osób fizycznych na realizację inwestycji z zakresu ochrony powietrza, wód i gleby rozpocznie się dnia 15 grudnia br.

Czytaj więcej: Nabór wniosków