c:1 s:1

wfos

Opublikowano: 21 luty 2019

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie informuje, że w dniu 12 marca 2019 roku o godz. 10:00 odbędzie się szkolenie dla wykonawców i instalatorów zadań inwestycyjnych realizowanych w ramach programu „Czyste Powietrze”. W ramach szkolenia zostanie zaprezentowany, zmieniony z dniem 1 stycznia 2019 roku Program „Czyste Powietrze” oraz przedstawione zostaną ogólne zasady wypełniania wniosku oraz techniczne aspekty realizacji zadań.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4.

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniem uczestnictwo w spotkaniu będzie możliwe tylko po wcześniejszym zgłoszeniu na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, nazwę firmy, stanowisko oraz telefon kontaktowy. Dopuszczamy udział maksymalnie dwóch osób z jednej firmy. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 8 marca 2019 roku do godziny 14:00.

Informujemy jednocześnie, że planowane jest powtórzenie szkolenia w miesiącu kwietniu 2019 roku.

AddThis Social Bookmark Button
Poprawiono: 21 luty 2019